Leden 2008

31.01. // Voda, samá voda

31. ledna 2008 v 21:22 | Cliché |  → Den po dni ←
Tak dneska byl zase takovej divnej den. Já nevím, co to na mě zase leze. Buď budu nemocná nebo depka. O ani jedno nestojím.
Ráno jsem jela ještě s nějakýma holkama z naší třídy na bazén a s maloškama, abysme jim pomohli jakokdyby zapalatit cestu, jako chápete, čím víc lidí jede v tom jednom buse, tím je to pro jednotlivý z nich levnější. Ale moc se mi tam nechtělo. Nejsem zrovna dvakrát ráda v plavkách. A připadla sem si mězi holkama divně. S tou mojí postavou, pche, plochá jak žehlící prkno v 15 letech. Už mě to taky dost štve. A tak, třeba se ještě zadaří .... víte jak.
Výzo bylo dost v klidu na to, jak se na to celý pololetí sr*la. Taháky bez konců, no tak ty sem si fakt zamilovala. A zadařilo se. Jsem pyšná na jedničku z matiky. Tu jedinou jsem si snad poctivě vydřela. Zrovna u této učitelky, kterou druhým rokem, je to nadprůměrný, fakt. Ale s tím "vydřela" to nemyslím tak vážně, asi mám spíš na matiku buňky, za což jsem vděčná. Prostě jsem to myslela tak, že do matiky (skoro) žádný taháky nepoužívám. To "skoro" je myšleno na vzorečky, hh. Jinak nuda jak cyp, páč ještě po výzu byla hudebka a potom ještě odpolední cvičení na příjmačky z češtiny. Sem to poloprospala.
Doma sem se přežrala sterilizovaným hráškem z konzervy. To zas bude. A co má dieta? On to totiž nebyl jenom hrášek ... jako v té konzervě byl hrášek, ale k ní ... no ... sem přikusovala, tak různě. Já jsem na to jídlo fakt hrozná.
A ty woe, upě mě se*ou rodiče. Moc moc moc, ale nebudu to tu vypisovat, páč by pak už tadyten článek byl moc dlouhej a to pro ty méňě čtivé znamená stopku, tak si to snad v téhle délce někdo přečte, no. Snažila jsem se být stručná ... to je potřeba.
... tak přemýšlím, určitě jste si všimli, že docela často používám vyhvězdičkovaný slova, no víte jaký, ne, no, že bych je jako nehvězdičkovala, nevadilo by to? Já žádný lacinější kecy nedám, nepříjde mi to ono. hm?

30.01. // Krátce

30. ledna 2008 v 17:44 | Cliché |  → Den po dni ←
Waw, dneska den nic moc, ale doma mi počák chytl vira, sem z toho byla upe na větvu, já se takových věcí strašně bojím a nesnesla bych, kdyby se mi počítač sesypal. Uuu, fuj. Ale pak se to nějak vyléčilo, samo od sebe, tak se mi ulevilo. No, já teď nějak nestíhám, píšu si s lidma z lyžáku, tak se mějte, čao. :).

29.01. // Narozky

29. ledna 2008 v 21:11 | Cliché |  → Den po dni ←
Přesně před 15 lety jsem se narodila ... ehm ... nudný co? Nj, mě to taky nepříjde ničím zvláštní. Mám 15 a stejně hovno můžu. Až časem, pomalu, postupně. Ale já bych chtěla hned! Ale to říkejte mojim rodičům. No to je fuk, furt jim můžu být vděčná za tolik věcí, to si dycky řeknu a sem v klídu, páč to tak je. Už jenom to, že tady sedím, chápete to, u internetu, to někdo třeba vůbec nemá, ale i to že je mi teplo, mám na sobě slušný hadry, nemám hlad etc nebudu pokračovat, no tak už prostě to je hodně. Člověk si to musí umět uvědomit. Já to poslední dobou dělám často. Nebo když mě něco štve, tak si řeknu: áá, to tu už někdy bylo a za 2 dny mi to bylo upe pšouk, tak se na to vykašlu a sem spokojenější. O krapet, ale jsem. Mno.
Jinak dneska jsem chytla poznámku, no, vyrušuji v hodině. A to jsme se učili jen 20 minut, pak jsme psali testy CERMAT nebo co to bylo, taky hrozná věc. Všechno to bylo strašně oficiální a načančaný do doby než se za ředitelkou zavřely dveře. Ach bože, to je svět ... ale ne, já to neřeším!
... jo ty fotky z lyžáku, no ... pracuju na tom :D.

28.01. // Den na nic

28. ledna 2008 v 19:31 | Cliché |  → Den po dni ←
Je mi divně. Dobře je mi jen když se bavím nebo přemýšlím o lyžáku nebo když prohlížím fotky z něj. Chtěla jsem sem nějaký hodit, ale asi až zítra, jsou sice nachystaný, ale už se mi do toho nechce. Dneska ve škole to bylo tak jak ta druhá věta v tomto článku. To je na nic. Došlo mi to tričko a aukra a vypadám v něm divně. To mě taky zkazilo náladu. Snědla jsem všechny čokoládový kuličky. To mi taky nepřidalo. To myslím vážně. Je to na p**u. Minulej rok tímto časem jsem se odreágovávala na mém prvním blogu. Nebo jsem spíš u něj brečela sebelítostí - prostě sama nad sebou. Bylo to těžký období. Všechno se hroutilo, neustálý nátlka okolí.Už bych to nikdy nechtěla zažít. Já vím, ještě to párkrát příjde, já však jen můžu doufat, že zrovna ty pocity, které mám teď, nejsou ty počínající. Nechci. Nebudu. Chci se smát a být spokojená. Jsem moc ráda, že když mám teď tu novou adresu, tak se tu můžu vypsat a klidně i když si to nikdo nepřečte nebo to nedočte celý, budu vědět, že si to hlavně nečetl někdo, kdo nechci. Sebelítost je blbost, že jo? Já to říkám furt. Jak jsme hnusný a blbý a kdesicosi, fuj, je mi z toho na blití, když to vidím u jiných, tak taková nesmím být ani já sama!!!

27.01. // Vzpomínám

27. ledna 2008 v 18:03 | Cliché |  → Den po dni ←
Vzpomínám na lyžák, na ty naše večery ... proč to tak uběhlo?
... sem se zrovna se smíchem snažila přelit pití. Auuuuuuuuu ...Griselda pro Playboy 2003

26. ledna 2008 v 21:07 | Cliché |  → Griselda Siciliani ←
Možná až po desáte hodině, ale jako je to ojedinělý ne v tom, že je to zrovna pro Playboy, ale že vůbec něco takového jako focení Gris pro časopis je a že jsou to kvalitní snímky, no takže to nijak jinak prostě neberte.

Debi jako těhotná - screen - Sos Mi Vida

26. ledna 2008 v 20:57 | Cliché |  → Griselda Siciliani ←
Další její zmatina :).

Debi ve skříni - screenshot - Sos Mi Vida

26. ledna 2008 v 20:56 | Cliché |  → Griselda Siciliani ←
Toto je origonální :).

Debora - části screenů

26. ledna 2008 v 13:30 | Cliché |  → Griselda Siciliani ←
Nějaké screeny nebo co ... strašně blbě se načítají ...

26/01/08

26. ledna 2008 v 13:22 | Cliché |  → Pictový kalendář ←
To nemůže být možný, že má někdo takový nádherný oči.
To jsou čočky, beztak, nebo fotomontáž.

Griselda - fotky, screeny ... - mix

26. ledna 2008 v 13:21 | Cliché |  → Griselda Siciliani ←
Je to takový mix, už mi to tu dlouho leželo a nejsem schopná s tím něco urobit, takže tradá:

26.01. // Oslava se ruší

26. ledna 2008 v 12:54 | Cliché |  → Den po dni ←
Takže ta oslava se ruší, páč je polovina nachcípaná, ale čeká mě to příští týden. Jinak dnes nevím, co budu dělat. Možná bych aj byla tady nebo tak ... nevim.

26.01. // Spěch

26. ledna 2008 v 8:30 | Cliché |  → Den po dni ←
Táákže .... dnes se teda si vůbec nezvu, bohužel, mám toho hodně. Za pár minutek odjíždím odevzdat do půjčovny lyže, musím pomoct taťkovi, no, nemůžu ho v tom nechat. Potom budu vybalovat a uklízet, to druhé ostatně jako každou sobotu. Odpoledne si asi trošku odpočinu, zarelaxuju a potom pomůžu mamce s přípravou na rodinnou oslavu - nudnou - slavím já, hehe 15!, a zároveň můj strejda, ale nevím kolik má, no. To je fuk, prostě jsem to sme jen chtěla sdělit. Tak se mějte. A přejte mi ať se neukoušu nudou!

25.01. // Nebaví

25. ledna 2008 v 20:26 | Cliché |  → Den po dni ←
Mě to tu nějak nebaví.

25.01. // Ještě něco

25. ledna 2008 v 20:24 | Cliché |  → Den po dni ←
Hej, to mě úplně připomíná náš podchod ve kterým jsme měli původně běhat, ale pak se to přesunulo. LOL! Tam bylo schodů jak do nebe. Dycky upa zafuňění, když jsme šli z jídla.

25.01. // Zpět

25. ledna 2008 v 19:48 | Cliché |  → Den po dni ←
Ach bože ... né!!! Hej mě je to tu teď všechno jedno, vůbec mě to tu nebaví, páč mi život opět dokázal, jak moc se liší ten opravdový od toho virtuálního. Strašně ... mega ... totál ... jak cyp!!! Jsem byla na lyžáku, hej ať si toho Gabča klidně všimne kdyby sem zabloudila a pozná podle tohoto můj nový blog, ale prostě bylo to tam s ní a i se všema upe mega parádní!!! Lol, cýpoviny, naše kecy, hej, lyžování, upe neeej!!! Všechno ... strašně se mi potom stýská!! :´( Člověk najednou stojí ve svým pokoji a má pocit prázdnoty a samoty, když 5 nocí před tím byl neustále mezi lidma, co má rád a je s nima totál v pohodě, usínal s něma, že jo, ve tři ráno, totálně vychlámanej a s krásnýma písničkama z repráků "Dál nech se vést, dál, dál nech se vést ..." Lol, jak sme furt měly chutě, teda aspoň já, čokoláda 4ever, drobení do Nikuščiny postýlky, že jo, řízečky v deset večer, jo, to byl lol, prej "Jo, sedni si, ale stoupni si!" a pak kolenní výtlem před učitelkou, no prostě ty naše totál vysmahnutý kecy typu: "Je na tom záchodě někdo?" "Ne, ale je tam obsazeno" a po pár minutách: "Hm, dobrý, já sem té babě řekla, že je tam volno, ale že je tam i zároveň obsazeno", tak na ty nic nemá!!! Prostě krutý, ty pomotaný žvásty!! Miliony hodin v koupelně: "Šak co, elektrika zadarmo." A ten náš tanec, zblby jsme to, ale dalo se, ne? Já myslím, že taková hrůza to nebyla. Instruktor Kuba byl prostě OUKEJ A JOWA JOWA, *jowa*. A učitel děvkař, no, byla s ním prdel, ale fakt je na baby, co? Prej s tím vole, vole, upe na začátku: "Co máš z biologie?" "??" "No, že si svoji kamarádku pořád pleteš s volem!" A jak sme s ním běhaly do schodů na čas, protože jsme přišli pozdě do busu, drsný!! On byl tak na pohodu. Lol jak cyp, parádní! Dám sem možná fotky a ten můj starý blog už totálně uzavřu, páč to nemá cenu být na obou a mám z toho divný pocit. Miluju vás, Nikuško a Gábinko!

25/01/08

25. ledna 2008 v 8:40 | Cliché |  → Pictový kalendář ←
Jelikož je toto předpřipravený článek, tak nevím, jestli ti to budu říkat až se
v pátek - tedy vlastně dnes - budu vracet domů. Mám takovýho tucha, že ne.

24/01/08

24. ledna 2008 v 1:37 | Cliché |  → Pictový kalendář ←
Je tu k tomu anketa. Já vím, to už tu bylo.