Do nového roku ...

8. ledna 2008 v 18:36 | Cliché |  → (S)prostě píšu ←
... jenom to nejlepší.
... s čistou hlavou (haha) a klidnou duší.
... s myšlenkou, že pokud se tento rok nevydařil, ted další má šanci být lepší.
.... a další bláboly.

A je to tady, přichází nový rok s osmičkou na konci. Co by asi mohla osmička věštit? Vykutálenost? Ne, to spíš nula. Nějakou motanici, křižovatku? To spíš. Ale já na toto stejně něvěřím. Každý sám svého štěstí strůjce. A nebo osud?

Neříkám, že rok 2007 byl špatný. Ne, stalo se v něm spoutu věcí, které mě posunuly dál. Změnili mě. Celkově poslední dva roky byly pro mě hodně radikální. Ale kdybych to tady měla rozebírat, prosedím taky poslední den tohoto roku. Nebyly sice úplně podle představ, ale i tak jsem se naučila chápat, že prostě nic není dokonalý. Už sem to pochopila. A už si z toho nědělám těžkou hlavu. Mluvím tady o spoustě maličkostí, které vytváří jeden celek, můj život. Asi je to věkem, že se tady nad tím zamýšlím a že to vůbec vnímám. Poslední dobou celkově zjišťuji tu známou pravdu, že čím je člověk starší, tím je moudřejší.

Rok 2008 bude pro mě dost důležitý. Budu dělat příjmačky na novou školu, budu se loučit s tou starou, s těmi lidmi v ní a pak poznávat ty v té nové. Nevím proč, ale cítím, že to nebude tak dokonalý, jak jsem si představovala. No jo, to je ten moudrý poznatek o kterém jsem tu před chvílí už něco říkala. Já mám takový pocit. Bojím se, že třeba nezapadnu do nové třídy, nebudu se tam cítit. Každopádně udělám maximum proto, aby to tak nebylo.

Hodně lidí si dáva předsevzetí. Přechod z jenoho roku na druhý je pro něco takového budící situace. A co já? Já bych si taky nějaké dala ... ale nebudu je sem psát, bylo by to na dlouho. Hlavní je, ať si to člověk uvědomí sám v sobě. Chci udělat změny v sobě i na sobě. A podaří se mi to! Jo, věřím si. Je na tom něco špatného? Není!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Míváš depky?

Často. 50% (16)
Někdy. 25% (8)
Vůbec. 15.6% (5)
Nikdy. 9.4% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama