Projekt - Otevři oči (otevrioci.cz)

18. ledna 2008 v 20:09 | Cliché |  → Náš stupidní Svět ←
O projektu

Otevři oči je projekt, který si klade za cíl upozornit širokou veřejnost na palčivý problém dnešního světa - zneužívání zvířat.

Nejsou zde pro naši zábavu, nepotřebujeme je pojídat ani se do nich oblékat. V laboratořích je ve jménu vědy nekontrolovatelně týráme, svlékáme je zaživa z kůže, zavíráme je do klecí, mrzačíme a geneticky modifikujeme tak, že jejich tělo sotva drží pohromadě. V okamžiku dosažení jateční váhy je průmyslově porážíme na běžícím pásu.

Projekt Otevři oči se snáží ukázat lidem pravdu o každodenním utrpnení zvířat, cestujeme po republice a promítáme reálné pozadí živočišné výroby, pokusů na zvířatech a dalších případů zneužívání mimolidských bytostí.

V dokumentech, které promítáme, neuvidíte záběry štastných či fialových zvířat na horských pastvinách. Čeká Vás tvrdý důsledek dnešní konzumní společnosti bez jakýchokoliv morálních hranic ve vztahu k nim. Bez sebemenšího provinění jsou zavřena v těch nejtěžších žalářích současnosti, jediným vysvobozením z pekla lidských rukou je jejich smrt.

Prosíme Vás o zamyšlení, předkládáme důkazy, které jsou prosté a jasné. Abstrahujte od postojů a tradic většinové společnosti a zkuste se zamyslet pouze za sebe. Otevřete oči miliardám životů, které tak zoufale volají o pomoc a spojte se s miliony dalších lidí na celém světě, kteří jim na pomoc konečně přicházejí.

Kliknutím na tento baner budete přesměrováni na stránku OTEVRIOCI.CZ - klikejte,čtěte a zamyslete se..
Otevři oči!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvůj pohled na svět ...

... optimista 71.3% (67)
... pesimista. 28.7% (27)

Komentáře

1 tse-tse tse-tse | Web | 2. dubna 2008 v 19:36 | Reagovat

Sry, ale do určité míry je to normální. Kdyby netestovali na zvířatech, tak se taky může stát, že  namažete svý malý dítě krémem a ono mu to rozežere ruku. A s tím jezením: například taková kočka když loví ryby nebo myši, nebo ptáky, tak si s nimi pohrává, než je sežere tak je rozdrápe a pak je za živa sní. Ale toho si nikdo nevšimne. Protože je to od přírody. Člověk je taky masožravec a ty kecy o tom že je nebudeme jíst jsou dost k smíchu. Jistě, týrání zvířat je hnus, pokud je to pro nic za nic, nebo jen pro zábavu. Ale jestli že se chová stovky krav k tomu, abysme je snědli, to není týrání, příroda by nestvořila masožravce kdyby nechtěla abysme jedli maso. Je to přirozený a když máte teda tak tu přírodu rádi, tak pochopte, že je tu taky potravní řetězec. Abysme přežili, něco sníme. To něco snědlo další něco atd. Víte co? Rovnou zavírejte kočky za to, že sežrali myš. Dyť je to to stejný. Živočichové jedí živočichy, ať je to už člověk, nebo něco čtyřnohýho...

2 Albik =P Albik =P | Web | 14. července 2008 v 10:13 | Reagovat

O tomhle projektu jsem už slyšela...jako vážně je nemusíme zneužívat kvůli oblékání nebo jídlu...i bez toho se dá obejít. A tímto jsem zastánce. Ale jak už řekla tse-tse, s těma laboratorníma pokusama, no...s tím bych docela souhlasila, ale všeho vždy s mírou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama