Březen 2008

31.03. // Další

31. března 2008 v 16:37 | Cliché |  → Den po dni ←
Lidi, já jsem asi hrozná, páč tu teď hodně lidí depkaří, ale já jsem prostě ŠŤASTNÁ!! Jak BLECHA, jak ... já nevím co, nechce se mi přemýšlet. nepotřebuju to! Mám se! Božeeeee!! Jsem šťastná. Ale stejně tak dobře si uvědomuju, že zítra, může být tadyten denní výčet ouplně jiný. Je to tak!! Ale už jenom proto si to chci teď užívat. Nebudu tu sedět.
Venku je krásně, ale já tam nejdu. Dneska jsme měly (my HOLKY -y) tělocvik na hřišti, takže jsem si sluníčka dost užila, běhaly jsme a pak jsme šly hrát volleybal. Já jsem na všechny sporty levá, ale dneska se mi jakš takš dařilo. Prostě NEJVÍC!! Byla srandááá!! Miluju vás!! Na hřišti jsme se s Terkou domluvili, že zétra pujde zase běhat. Musím se sebou něco dělat!! A Terka je moje motivace! Ona fakt maká a má super postavu a fyzičku. Nikdy nebudu jako ona, ale to mě nesere. Chci být tak dobrá, abych mohla být na sebe hrdá. Ne se s nikým srovnávat. Takový věci potom vedou k jak já říkám ANOREKTĚNÍ apod. Ale to nehrozí! Ne u mě (narážím ... chech, na čokoládu!). Takže zítra jdeme. Musím pomaličku začít a to půjde. Víte, STRAŠNĚ MOC bych chtěla být v něčem DOBRÁ! Aspoň DOBRÁ, když ne nejlepší. Všude kolem sebe vidím, jak má kdo na co talent a když ho nemá, tak je to aspoň krásnej člověk nebo člověk hodně do společnosti a to v životě dělá HODNĚ. Já jak na sebe koukám nejsem nic z toho. A mě to ubijí! Ale chci s tím neco dělat. Aspoň trošku. Někdo hraje od dětství na klavír, někdo pěkně maluje nebo zpívá, někdo hraje fotbal. Já? Nic. To, že jsem ve školce nejpilněji přednášela na školích besídkách, ve škole uměla nejplynuleji číst je mi teď na NIC!! Ale budu zkoušet nový věci, vytříbím si názor a něco s tím udělám!! Nechci být NIKDO!! ♪ Taková šedá myš, to často uslyšíš! ♪ NE! Už jenom proto, že NEHCI!!
Ale toš, nějak jsem se tu rozjela ... no, kdoví jestli to budete číst. To je FUK! Já to tak CÍTÍM!!
Jinak dneska mi došel ofís pejpr, že jsem na té škole, no, to jsem ráda, že? *scream*
No a teď, jak to tu dopíšu, půjdu koukat na nějakej filmík atd., prostě to zakončím, doufám, že naši budou mít dobrou náladu a nakonec dne se nepohádaj, pěkně by mi to pokazili, ovšem U NÁS DOMA JE MOŽNÝ VŠECHNO!!
S mírem píše Cliché

28. 03. // Ufo nad polem

28. března 2008 v 23:42 | Cliché |  → Den po dni ←
Jsou dny špatné. Jsou dny horší. Normální. Lepší. A taky ty VÝJIMEČNÉ. Dny, kdy večer, když usínáte, máte takový zvláštní a příjemný pocit na srdíčku a jemné tlačení v hlavě. Tak to mívám teda já. A mám to tak i dnes.
Bezkonkurenčí - tak bych nazvala dnešní den.

Ve škole byla pohodka, táhlo se to sice jak dva kemry, ale to vždycky v pátek. Ale sranda byla. Kamoš si učesal vlasy na Hitlera a upe se se mu podobal. Ale pak si nechtěl nechat namalovat knírek fixkou. Prej by to neumyl. Ale proste sranda, nejen s tímto.
No a pak příjdu domů ... koukám na net, na stránky mojí budoucí školy (Ekonomický lycko), voláme tam a ... JE TO TAM!!! Máááááám to!!!
Potom jse šla běhat. V podstatě bych to řekla tak, že jsem asi 3/5 cesty šla a zbytek běžela. Ale bylo to příjemný. Lasinka - moje fenka - se proběhla a já teda v určité míře taky. Chce to čas. Hlavně jsem se nadýchala čerstvýho vzduchu a že ho určitě nebylo málo. A taky jsme vyplašili nejedno zvířatko, které od nás těsné blízkosti odlétalo, odskákávalo nebo utíkalo. Byla to prostě fajná hodinka.
Ale večer, no to byla další nálož. Jela jsem s našima nakupovat a jedem, dívám se z okna. A nejednou: začnu zaostřovat do padající tmy a JÁ VIDÍM UFO!! No fakt. Vypadalo to jako mírně zploštělý a rozjetý talíř na polévku obrácený vzhůru nohama, hnědý, vznášející se asi metr nad zemí!!! Rodiče se mi začli smát, zvlášť když jsem ještě v afektu prohlásila: Až tam budou kruhy v obilí, tak mi uvěříte!! Jenže ono žádné obilí na poli teď neroste!! A taťka to z recese otočil, že se mám podívat ještě jednou. No a nic jsem už neviděla!! Asi to celý bylo nějaký splynutí krajiny a k tomu ještě pomyšlení na kruhy v obilí, páč asi před 4 rokama právě na tom místě tu kruhy byly, jako fakt, celý kraj měl z toho pozdvižení. Takže tak, no!
No a večer jsem si zdlábla koupenej crosant a čokoládku, moc mi to nesvědčí, ale když je ten VÝJIMEČNÝ DEN, tak se může všecko! :D
Cliché

28. 03. // A JE TO TAM!!!

28. března 2008 v 14:59 | Cliché |  → Den po dni ←
Lidí!! Jsme upe mega šťastná, už vím najisto, že jsem přijatá na moju vymodlenou školu a rovnou bez příjímaček!! Jou, DŘINA STÁLA ZA TO!!! A teď začíná MEGA FLÁKAČKA!!! Miluju VÁS!! Dneska mi náladu nic nezkazí!!!
A konečně jdu BĚHAT!! Držte mě palce!!
Díky za VŠECHNO!!!
*scream*
Cliché

27. 03. // Otcovské obejmutí

27. března 2008 v 16:54 | Cliché |  → Den po dni ←
Takže ... dneska v pohodě, sakra, zas jsem zapomněla, co jsem sem chtěla napsat. To už je ale HROZNÝ!!! Mám nějaký návrhy na články a nehce se mi do nich. Chjo, jsme líná.
Zítra jdu 100% běhat, má být krásně a mám už zvolenou trasu. Nebo aspoň pěkně ... :) AAA, se upe těšííím!!
No a termín odvozu PC jako stále není stanoven!!
Dneska byl docela fajný den. Jako ve škole je nuda, ale chvílema se to dá. Na učení se*u!
Normálně dneska příjdu dom a tata v úplně dobré náladě a NORMÁLNĚ MĚ OBJAL! To už tady dlouho nebylo ... bylo to ... ehm, fajn. Ale jedna vyhraná bitva neznačí vyhranou celou válku.
No jak jinak než s mírem :D Cliché

27. 03. // Tkaničky

27. března 2008 v 13:22 | Cliché |  → Den po dni ←
Kdopak ví jak na to? Help me!

26. 03. // Anonym

26. března 2008 v 18:18 | Cliché |  → Den po dni ←
Takže, Pc není odvezen na VÝPLACH, páč taťka si neuložil věci, který by se mu mohly ztratit, tak jen čekám na další vyřčení datumu odvozu a chci to mít už za sebou.
Ale!
To není to, co tu dnes chci!
----------------------------- | ip-89-102-252-112.karneval.cz (89.102.252.112)
dnes 17:32 |
--------------------------- Hmm seš teda hodná...Jako kdybych ti nebyla dost dobrá!!!Od tý doby co si zkončila s Petixkou a neřekals mi new adresu blogu to mě naštwalo a od tý doby tenhle blog nemusim :-((( asi se mi zhnusil po tomhle!!!! ----------------
╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬
╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬
╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬
Olala, kdopak mě tady jako odhalil? Paní VELKÁ ANONYMKA!! Takej póvl, co neumí fér zadat nick. Nemám se o čem bavit. JSI MI U PRDELE!!!

25. 03. // Oznámeníčko

25. března 2008 v 15:00 | Cliché |  → Den po dni ←
Ani sem nejni co psát, jen že mi asi zítra dovezou PC na kompletní PROČÍŠTĚNÍ STŘEV, ehm, spíš jeho MOZKU, páč to furt háže nějaký chyby, takže tu nevim jak dlouho nebudu ... co už, už se těším až sem zas sednu po té době, co ho nebudu mít, to je je SLAST! :D
Tak ŽIJTE S MÍREM a jelikož nebudu nic přidávat ani předpřipravovat, nemusíte sem chodit, bylo by to zbytečný :)
Yours Cliché

24. 03. // No, vy víte, co bych sem měla napsat, že?

24. března 2008 v 16:58 | Cliché |  → Den po dni ←
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Takže, budu jakože VELÍCE STYLOVÁ a napíšu článek v den, kdy jsou všechny ostatní o tom samém. MOŽNÁ K TOMU SKLOUZNU TAKY, ještě totiž nevím, co sem napíšu. Ale zalíbili se mi odrážky, takže do toho!
 • Moje SB Newinka mi nahlásila, že jeden blog zkopíroval můj článek ... a že jo. Byl to článek z deníku ... jmenoval se Toš nákupy, nechce se mi dávat odkaz, ale možná víte, psala jsem tam o TOŠ NÁLADĚ. No a já jsem ten blog nahlásila. A teď ten blog už není. Je zrušenej. Sakra, to jsem asi nechtěla! Já s tím nemám zkušenosti, myslíte, že jí to zrušil ADMIN? Nebo ona? :/ Každopádně New děkuju, dostaneš METÁL!! :D
 • Spolu s Milkou je ještě NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ LEDOVÁ ČOKOLÁDA! Bože, to je něco nepopsatelnýho! ... to víte, zůstalo po mrskotu pár kornoutků ... ehm, už asi nééésou!
 • No, teď zas nevim, co psat.
 • Jo, Peťko, strašně se těším na článek o velikonočním výletu a na fotky!!
 • Hej, ja jsem toho měla tolik vymyšlenýho a teď prázdnota!!
 • Jo už jsem si vzpomněla. Maličkost. Sestřenka, která chodí do 3. třídy po mě chtěla napsat slohovku o Velikonocích ... jsem jí vymyslela podle mě docela originální věc. No, ne úplně, ale když to bude vydávat za SVÉ, teda za věc napsanou 8 letou holkou, je to dost originální. Heh, ale teta to chce poslat do novin. Tff, to zas ne! :D
 • Na čem ujíždím? Daniel Landa a Argema. Možná vykopávky, ale KVALITNÍ!! Král je klaun a klaun je krále, pískot nese se znuděným sálem, a tak pýcha vládne sama mase, nežijeme, přežíváme, popereme se tu zase!! Tak a tím jsme si taky odbyla citát na konec. Tak se méte!!
PEACE <3 Cliché
Jo a když už, tak můžete zahlasovat v nové anketě, pod článkem, díky!

Od SB k Velikonocům

24. března 2008 v 16:40 | Cliché |  → Od Vás ←
Děkuju ... já jsem se na vás ... vykašlala ... ne, prostě to neprožívám, pouze přežívám!! Tuším, že jsou ale všechny od Nikče .... no neva, Díkes!!!

Paní jara

23. března 2008 v 17:50 | Cliché |  → Moje básničky ←
To sem měla zplodit do školní soutěže ... no jako víte jak, když se člověk do něčeho nutí, nikdy to není ono. Ale úplná hrůza to teda jako není! No, posuďte!

Nesnáším!!

23. března 2008 v 17:43 | Cliché |  → (S)prostě píšu ←
Nesnáším svoji matku!! N-E-S-N-Á-Š-Í-M!! Hej, člověk se snaží a ona se mu buď vysměje nebo mu ještě málem vynadá!! Nikdy nebudu jak ona! Nikdy!!! A to co mám v sobě po ní zapudím, odstrčím, zapomenu!! Moje děti budou šťastný, budou mě milovat a nebudou v patnácti letech PSÁT NA BLOG, že mě nesnášej!! To nedovolím!! Když to jde v jiných rodinách, tak proč bych to nedokázala i já?
Hej, někdy se to dá, ale většinou je to peklo. Už od dětství!! Ne, nebudu to tady rozebírát, jen jsem si přišla vylít VZTEK!!!
*scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream* *scream*

Už zas ju slyším z obýváku. Bože!! Miluju, když jsem doma sama!!

Změním se

22. března 2008 v 20:20 | Cliché |  → (S)prostě píšu ←
Poslední dobou na sobě pozoruju STRAŠNÝ změny... ale jako fakt se mi nelíbí. Chovám se divně, jsme divná. A chci to změnit. Ještě před Vánocema (nějak tak) to bylo OK, ale teď? Nesnáším se! A už jsou na to i ohlasy. Ne, to si nenechám líbit. Začnu tím, že si sepíšu, co chci změnit. Není to jen o chování. Vím jistě, že to všechno chce jen trochu zabrat a vůli. Vždyť už to tak bylo, tak ať se to vrátí! Prostě ... ne to je jedno, nebudu to tu nijak obhajovat! Dám se do toho:

Desmod & Zuzana Smatanová - Pár dní

20. března 2008 v 16:12 | Cliché |  → Texty ←

Prostě NEJ NEJ NEJLEPŠÍ!

Tak ako búrka, ktorá zlomí strom
A kus Teba v ňom tak život sa rúti
Rýchlo a zdá sa, že roky sú dni
A jak silný prúd len tak pretečú Ti

Refrén 1:
To zvládnem, to zvládnem
Svoj silný strom niekde nájdem
To zvládnem, to zvládnem
Vravím si ten príval zvládnem

Refrén 2:
Pár dní zvládnem
A nezostanem na dne
Viem, že ...
Pár dní zvládnem
A všetko povolí

Tak ako vietor, čo nafúka prach
Do mojich očí a vyryje vrásky
Láme a láme môj kmeň po častiach
Neprestáva, kým nie som na kúsky

Refrén 1:
To zvládnem, to zvládnem
Svoj silný strom niekde nájdem
To zvládnem, to zvládnem
Vravím si ten príval zvládnem

Refrén 2:
Pár dní zvládnem
A nezostanem na dne
Viem, že ...
Pár dní zvládnem
A všetko povolí
Viem tých...
Pár dní zvládnem
Možno pár x spadnem
Viem, že ...
Pár dní zvládnem
Aj keď to zabolí
Možno zabolí ...

19. 02. // Dokud jsi na světě, bav se

19. března 2008 v 21:31 | Cliché |  → Den po dni ←
Life Is Too ShortNo... jako ... ehm ... heh ... to je divný.
Nechce se mi tu psát. Tak to dám do odrážek, co na to říkáte? Jo a ještě takový kec, tak nějak ZAŘADÍM asi ne moc pravidelnou součást tadytěch článků, ponese ?nadpis? PUBERTÁLNÍ VÝLEV, no, jako mi příjde, že tu píšu nějak dospěle nebo co já vím, tak to tak prostě udělám a zdarec!
Takže:
 1. totálně přežraná čokoládových výrobků, teda nejen, kdybyste tušili ... ale to bych tu dělala ÓBR reklamu, no...
 2. divadlo ... DEKAMERON ... motto: Dokud jsi na světě, bav se!
 3. mohlo by už přestat sněžit a pršet A JÁ NEVÍM CO, už chcu začít chodit běhat, potřebuju se někde vybít!!
 4. no jinak nic!
PUBERTÁLNÍ VÝLEV: Jsem závislá na tupírování vlasů!!!
Citát .... ?? Už tu padl 2krát! Tak do třetice: Dokud jsi na světě, bav se!
<3 Cliché

18. 03. // Achichouvej

18. března 2008 v 16:13 | Cliché |  → Den po dni ←
Nepřišla jsem sem dělat nic jinýho než VZDYCHAT! Prostě ... SE MI NEDAŘÍ!! Všechno na co sáhnu jde DO KYTEK! Od RODIČŮ, přes ŠKOLU až po PŘÁTELÉ!! A bolej mě zuby ja sviň! Do ******!! Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Chci být FREE!!! Nejde to! Všeci uměj jenom KYDAT!! Nechte mě BEJT! Zákaz psaní komentů POD TENTO ČLÁNEK! Schválně ... si zvednu náladu!! Jou!

Odešel

16. března 2008 v 18:37 | Cliché |  → (S)prostě píšu ←
No, to je taková na mě, jako, DYCKY si hraju na ledovou královnu a pak mám velký PRD! Bože ... já bych se tu tak rozepsala, ale NE. NE! Ne! NE!

Mutya Buena ft. Amy Winehouse - B Boy Baby

16. března 2008 v 13:31 | Cliché |  → K poslechu ←
Uplně FREE ... na odreágování ... nejlepší!

16. 03. // 3* l*avičce

15. března 2008 v 23:28 | Cliché |  → Den po dni ←
No, takže předem bych chtěla zdělit (sakra jak je to s tím s/zdělit?? PORAĎTE!), že mám takový "myšlenkový období", takže vám budu občas ke článku denního života připisovat nějaké citáty, buď z mojí hlavy nebo aj jiné, nebo třeba pomíšané, upravené a tak. Prostě FREE! Ten dnešní najdete na konci článku.
No, dneska jsem byla na tom 3* l*avičce. Ze začátku úplně parádní, jem byla vytlemená, ale pak to sláblo a sláblo. O přestávce jsme chtěli k těm třem hercům nakouknout a vyfotit se s nima. To se taky stalo. Ale nebylo to nic moc. Petr Nárožný, Ladislav Trojan, Květa Fialová. Ti tam hráli.
Já jsem se moc těšila na Petra Nárožného, ale dost mě zklamal. Pomalu se s náma ani nechtěl vyfotit!! Ježiš! Dyť jsme tam byli jediní, žádný davy, že by musel 100krát! Přišel mi nafoukanej! A celý mi to pokazil. To Květa byla upe fajná. Milá a ochotná. A Ladislav, ten taky. Dobrej! Vtipnej. Milej. Ale ten Petr mi to prostě pokazil, ach jo. Já vím, že ho nemůžu soudit, ale přišel mi prostě arogantní, v PŠ se mi zdál strašně sympatickej a třeba aj v Hospodě nebo když daboval Macha a Šebestovou. Ale ... prostě nekomentovat. Jinak je to vše, milí zlatí.
Neměř život počtem nádechů a výdechů, ale počtem chvil, které ti vzaly dech!
PEACE, Cliché
Jo a foto, noo, asi nic nebude, nepovedly se, páč sem je fotila z velké dálky. Ale to společný jako, no možná ho sem dám, podle toho jaký bude. Ona mě s nima fotila Šárka jejím foťákem a já ju mým, no. Takže mi ho musí tepa poslat. Jak znám spojení se Šárkou... to potrvá.

15. 03. // Zkušební

15. března 2008 v 10:00 | Cliché |  → Den po dni ←
No ... první menší zkouška za mnou. Včera jsem byla na cvičných příjmačkách školy na kterou se hlásím. A musím vám říct, sama ve svých očích jsem klesla. Prostě asi jsem si moc věřila. Kdo míří vysoko, padá hluboko! Jako jó, mohlo to být stokrát horší a ani jako na svý znalosti to nebylo vůbec špatný, ale bylo tam hodně dobrých, stejně dobrých a lepších. A tak to zapadá. Ale já zamakám. To půjde! Musí! Navíc pré - možná je to drb - se na to lyceum hlasí 32 lidí a berou teda 30 - což není taková hrůza. Ale prostě bojím se aj těch dvou vyhazovacích míst. Ale ještě furt je šance, že nebudu dělat vůbec žádný. Uaaa, mám toho teď plnou hlavu.
Jinak dnes jdu na to 3 n* l*viččce, tak se docela těším. S Nikuškou a Šárkou. Tak se odreaguju.
Mír, Cliché

Objímání zdarma

14. března 2008 v 10:02 | Cliché |  ╠Netříděný odpad
Zdroj: →←.
Parádní záležitost!
Celá záležitost vlastě začala u jednoho muže jménem Juan Mann.
Tenhle chlapík musel přiletět z NY zpět do rodného Sydney. Když jeho letadlo přistálo a on vešel do budovy terminálu, viděl, jak se lidé objímají se svými přáteli a rodinami, viděl jejich radost a slyšel smích.
A protože v tu chvíli neměl kam jít, byl cizincem ve svém vlastním rodném městě, tak si sehnal karton a fixku. Na karton napsal velkým písmem FREE HUGS a vydal se rozdávát objetí zdarma na nejrušnějsí sydneyskou ulici. Nejdřív ho řada lidí obcházela a nevšímala si ho. A potom mu na rameno poklepala stará paní a řekla mu, jak moc by potřebovala obejmout. To ráno jí totiž zemřel pes a navíc jí před rokem zemřela dcera v automobilové nehodě. Juan ji objal a když se na ni potom podíval, paní měla na tváři úsměv.
Ale tím ten příběh nekončí...
Policisté (jak jinak) se o něm dozvěděli a tuto činnost mu zakázali. Juan se nevzdal, sepsal petici a tu mu přímo na ulici podepsalo 10 000 náhodných kolemjdoucích. Po sesbírání tolika podpisů mu museli úřady akci povolit...