Září 2008

29. 08. // Za čtyři měsíce šestnáct

29. září 2008 v 17:29 | Cliché |  → Den po dni ←
Ubíhá to....
Takže píšu. Už to v sobě nemůžu dál dusit, není komu se svěřit.
Je to strašný, nedá se to. A pomalu mě to přestává bavit. Všechno se kazí. Nic mi nejde. Ztrácím. A ztratila jsem JI. Nevím, jestli znáte moji fenku Lassi. Ale teď už to je stejně jedno. Protože prostě NENÍ. Do prdele proč?? Nestačil Froneček, teď už i ona... to je hrozný. Pomalu abych se bála mít nějakýho mazla. Když všichni skončí takhle... SAKRA!! O Frona jsem se nikdy moc nestarala, ale stává se, že váhu toho, co máte, si uvedomíte pozdě. Poslední chvíle jsem strávila s ním. Poslední těžký výdech a nádech. Bylo už pozdě. Veterinář dorazil pozdě. Všechno bylo pozdě. Jak jsme si pořídíli Lasinku, slíbila jsem si, že jí dám tolik lásky, co jsem Fronečkovi nedala, doufala jsem, že to tím nahradím. Strašně jsem si na ni zvykla. Kdykoliv už nebyla nikdo, s kým by člověk promluvil, tak tu byla ona. Strašně mi chybí to, jak jsem ji mohla obejmout, ona mi položila hlavu na rameno a já ruce kolem ní. A tak jsme seděly. A už to není, chápete??
A další věci mě ničej. Ale prostě budu bojovat. Dál a dál!!
58 kB
Miluju tě! Vrať se mi!!
Jsem blbá, ale včera večer jsem vylezla na dvůr pro prádlo a cosi zašramotilo, ale už jsi to nebyla ty, jen nějaká cizí kočka, uplně ve mě hrklo, jakokdyby to snad šlo, aby ses vrátila!! :((((

14. 09. // Vrátit to tak zpátky

14. září 2008 v 10:33 | Cliché |  → Den po dni ←
Sakreš, moc mě štve, že tu nemůžu být s váma. Škola je fakt záhul. Teď lituju, že jsem tu nebyla o prázninách. Zase na mě dýchly Vaše blogy a já se v nich chci vrtat a vrtat. Ale nejde to. Není čas.
Celý týden bylo vedro k zalknutí - až na pátek. Začal foukat ostrý vítr, moje háro víte_kde, ale to není podstatné - ucítila jsem podzim. Úplně si pomatuji, jak jsem na starém blogu psala sádlodlouhý článek o mých pocitech s přicházejího podzimu. Víte, na jednu stranu mám podzim ráda, ty barvy a všechno, ale na druhou stranu se děsím oné pozdzimní deprese. Tak mi držte palce, ať nepřichází a já budu mít čas jen na praní se se školou. Protože už tak je toho moc a já bych to už nezvládla.
Jinak, přidávám ODKAZ na básničku, kterou jsou vymyslela právě ten minulý podzim.

03. 09. // Moje škola

3. září 2008 v 18:41 | Cliché |  → Den po dni ←
Napíšu vám něco o mojí nové škole. Takové poznatky. He.

notebooks
Takže - hlavně je strašně velká. Možn VÁM by taková něpřišla, ale když člověk přestupuju z vesnické školy o třídách 1.-9. v každé cca 18 lidí a v jedné jen 8 (hah, no fakt!) na školu, kde je prvák až čtvrťák krát tři obory krát 30 i více žáků v jedné třídě, to máme .. ehm, nevim, hafo moc. A plus učitelé apod. Těch je tam taky jak nasranejch. Škola má tři patra. Každé nachlup stejné, takže vlastně nikdy nevím, v kterým se právě nacházím. Ano, už jsme vlezly i do uplně cizí třídy. Když jdete po chodbě, potkáváte tuny neznámých mladých lidí a asi každého třicátého znáte. Ale to se zlepší. Prostě ZVĚŘINEC hadra :D.
0H THE MEM0RiESJinak, docela se to dá. Chvílema je to nuda, přece jen tam ty lidi neznám, někdy třeba nevím, co povídat, ale to má asi každej. Je to jen lepší a lepší. Dneska odpoledne v šatně se to dost dobře rozběhlo. Kecaly jsme jedna přes druhou. V těláku, kdy jsme jenom seděli v aule, to pokračovalo. Upe super. A ta aula taky. Tam sou tak mrtě sedačky. Se s váma točí. Ale ne jak točící židle, to je na takové tyčce a pak teprve sedačka a můžete se točit tou tyčkou a ještě i tím sedátkem. Prostě dneska jsme z toho měli uplný Vánoce. lol.
Jinak po obchodce běhá hafo pěkných kluků, ale taky vystajlovaných holek. Připadám si mezi něma taká nic. Ale to přejde.


A teď odbočím od tématu. Poslední 2 měsíce se mi na obličeji objevilo hrozný akné. Je to fakt hnus, když koukám na starý fotky. Tvářička jak prdelka. No, minulost. Nevíte, co na to zabírá? Ewe mi poradila mýdlo, nevíte dál?

01. 09. // Nejlepší škola je ta se značkou život

1. září 2008 v 16:14 | Cliché |  → Den po dni ←
Táák a je to za náma. Teda, řeknu to líp, je za náma ten začátek. Ten první den. Áno, proč to okecávat, prostě prvního září září v kalendáři. Iks dé.
Nová škola je fakt super. Ptáte se, kam jsem se po devítce rozhodla? Ob*odní a*ademie K*r*o*m*ě*ř*í*ž obor E_onomické l_ceum (vypípáno z důvodu vyhledávačů). A je to podle mě dobrá volba. No, ale ještě uvidíme, jak to tam budu zvládat. Lidi zatím jakože super uplně. Jou, good! Co mě fakt štve je ranní vstávání. To se fakt nedá. Když vstavám tak brzo, tak pak celej den vypadám, jak se dvouma monoklama pod očima. No jo, kruhy, ne a ne se jich zbavit. Nemáte nějakej fígl? A ještě k tomu usínám, kde se dá. Haha, to je fakt super a teprve pondělí. Hele, nějak moc tady melu. SB okouknu v průběhu týdne. Zítra možná přibude další článek - podle toho, co se budu dít.
A jak se máte vy?
Taky bych vám mohla napsat, jak jsem si vlastně /ne/užila prázdniny, že? Tak jo, to taky během týdne, ale ve stručnosti.
A nakonec: Jsem ráda, že mám tento blog.

Flashing Graphics